O nas

Szkoła Języka Angielskiego „London Bridge” to innowacyjna Szkoła stawiająca na edukację XXI wieku. Łącząca naukę tradycyjną (in-class) wspieraną nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi.

Jesteśmy Szkołą nastawiona na indywidualną pracę z uczniem. Doskonałość warunków, w których odbywa się proces dydaktyczny: kameralna sala, indywidualny tryb pracy i kompetentny nauczyciel pozwolą uczącemu pozbyć się tzw. mentalnej blokady utrudniającej przyswajanie języka.

W wyborze metody nauczania kierujemy się przede wszystkim potrzebami uczniów, gdyż to one określają cel nauki. Spersonalizowany tok nauczania pozwala na wychwycenie potrzeb uczniów, co jest niemożliwe podczas zajęć w dużych grupach. Zwykle uczniowie rozpoczynający naukę języka boją się mówić na forum grupy i lękają się krytyki, w warunkach pracy indywidualnej z uczniem te obawy są wyeliminowane.

Małe grupy w których odbywają się zajęcia sprzyjają: bezstresowemu przyswajaniu wiedzy, pokonywaniu zahamowań i strachu przed mówieniem.

Dlaczego my?

  • Prowadzimy zajęcia w małych grupach (do 5 osób) i zajęcia indywidualne. Wyjątek stanowią grupy maluchów do 6 osób.
  • Korzystamy z innowacyjnych narzędzi multimedialnych takich jak tablica interaktywna.
  • Nasi lektorzy podczas prowadzenia zajęć mówią wyłącznie w języku angielskim.
  • Stawiamy na indywidualne podejście do Ucznia.
  • Jeżeli Twoje Dziecko ma dysleksję lub dysgrafię pozostaje pod szczególną opieką naszego nauczyciela, który dostosowuje proces nauczania do potrzeb Twojego Dziecka.

Dorota Bodnar

Lektor języka angielskiego z ponad 10 letnim doświadczeniem, metodyk oraz pilot wycieczek w Wielkiej Brytanii.
Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenie nabyłam nie tylko w Szkołach Językowych, przedszkolach, placówkach edukacyjnych czy na obozach językowych ale również współtworząc program „Kawa czy Herbata?” w Telewizji Polskiej oraz „Rytm Miasta” w TVN Warszawa.
Lubię moją pracę bo cenię sobie pracę wśród ludzi, motywują mnie postępy naszych uczniów i ich zadowolenie z mojej pracy.
Gdybym nie została nauczycielem pewnie zostałabym dentystką, bo to marzenie z dzieciństwa.

Dorota Bodnar

Kursy językowe

Przedszkolaki 3 - 4 lata

Zajęcia w małych grupach 4-6 osób.Zajęcia trwają 30 minut.Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.Nowoczesne metody w pracy z najmłodszymi.Nauka przez zabawę oraz metodą immersji.

Szczegóły i cennik

Przedszkolaki 5 - 6 lat

Zajęcia w małych grupach 4-6 osób.Zajęcia trwają 45 minut.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.Nowoczesne metody w pracy z najmłodszymi.Nauka przez zabawę oraz metodą immersji.Możliwość przyprowadzania i odprowadzania dzieci do pobliskich szkół w cenie.

Szczegóły i cennik

Dzieci 7 - 12 lat

Zajęcia w małych grupach 2-5 osób.Zajęcia trwają 60 minut.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.Nowoczesna metodyka w pracy dziećmi.Nauka przez zabawę oraz metodą immersji.Przyprowadzamy i odprowadzamy dzieci z pobliskich szkół w cenie.Możliwość konwersacji z Native Speakerem.Możliwość nauki również w trybie indywidualnych.Raporty o postępach w nauce.

Szczegóły i cennik

Młodzież od 13 lat

Zajęcia w małych grupach 2-5 osób.Zajęcia trwają 60 minut.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.Kurs przygotowujący do matury podstawowej, rozszerzonej oraz matury dwujęzycznej.Kurs przygotowujący do egzaminu predyspozycji językowej do szkół dwujęzycznych.Możliwość konwersacji z Native Speakerem (dopłata 10 zł).Pracujemy na arkuszach CKE i organizujemy egzaminy próbne.Raporty o postępach w nauceMożliwość zajęć indywidualnych.

Szczegóły i cennik

Dorośli

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach 2-5 osób.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.Zajęcia trwają 60 minut.Zajęcia poranne, popołudniowe lub weekendowe.Zajęcia przygotowujące do wystąpień w pracy, wyjazdów służbowych czy pisania korespondencji służbowej.Zajęcia przygotowujące do egzaminu FCE, CAE.Możliwość konwersacji z Native Speakerem (dopłata 10 zł).

Szczegóły i cennik
Będziesz 6 osobą, która zamówi dzisiaj rozmowę.